Ze zbiorów Patryka #6

Zbiory Patryka

Kolejna porcja z moich zbiorów. Dla product managerów i przedsiębiorców, „must read”, artykuł o tym co wpływa na powodzenie biznesowe produktu, ponadto o błędach, wychodzeniu ze strefy komfortu oraz dlaczego warto pisać dziennik! Zapraszam!

1. Dobry pomysł rozwiązujący problem to nie wszystko by osiągnąć sukces w biznesie. Dobra lektura m.in. o tym jak analizować swój pomysł na biznes https://blog.intercom.io/good-products-bad-businesses/

2. Ciekawa analiza procesu popełniania błędu. Mimo negatywnego wydźwięku bardzo dużo pozytywnego materiału wraz z przykładami z życia. Między innymi jak odpowiednie zarządzanie wpływa na oszczędzanie czasu :).
https://medium.com/the-mission/the-3-stages-of-failure-in-life-and-work-and-how-to-fix-them-5d69196e0b38#.ls9873b09

3. Fajna grafika przedstawiająca poglądy kandydatów na prezydentów USA: Trumpa i Clinton 🙂
http://www.huffingtonpost.com/entry/joe-heller-trump-clinton-cartoon_us_579b93d4e4b0693164c120e1

4. Wielu twierdzi, że wyjście ze strefy komfortu to warunek konieczny do rozwoju. Ja się z tym zgadzam. Poniżej materiał o tym co robić by ułatwić sobie ten proces oraz, że ma uzasadnienie naukowe.
https://medium.com/the-mission/the-science-backed-guide-for-destroying-your-comfort-zone-and-optimizing-your-success-7ce0b12a1275#.hzgl5itx1

5. Kilka razy próbowałem prowadzić dziennik ale jakoś nie weszło mi to w nawyk 😉 Tak czy siak mam to na swojej liście todo. Polecam tekst o tym dlaczego warto i jak się do tego zabrać:
https://medium.com/the-mission/why-keeping-a-daily-journal-could-change-your-life-b9421a69912a#.cg3bsobqk

Bierzcie i czerpcie z tego wszyscy!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *